loader image

Şehiriçi Dolmuş Hatları

  /  Şehiriçi Dolmuş Hatları

Şehiriçi Dolmuş Hatları

AYDIN ŞEHİR İÇİ DOLMUŞ HATLARI

Aydın 133 No’lu Şehir İçi Motorlu Taşıtlar Kooperatifi tarafından sağlanan Aydın Şehir İçi ulaşım hizmeti, özel halk otobüsleriyle gerçekleştirilmektedir. Aydın şehir içinde birçok güzergaha ulaşım sağlayan özel halk otobüsleriyle şehri baştan başa dolaşmanız mümkün. 17 hat üzerinden yapılan şehiri içi ulaşımında özel halk otobüsleri hat numarasına göre sıralanmışlar, güzergahlar bu numara üzerinden konumlandırılmıştır. Aşağıda şehir içi dolmuş hatlarının güzergahları ve kalkış saatlerine ilişkin bilgileri bulabilirsiniz.

 

1 No’lu Hat: Otogardan kalkan bu otobüslerin son durağı Aydın’ın batısında yer alan Mimar Sinan Mahallesidir. Sabah 06:15’te başlayan yolcu taşıma işlemleri gece 24:00’e kadar sürmektedir.1. No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

2 No’lu Hat: Otogardan kalkan bu otobüslerin son durağı Aydın Adnan Menderes Üniversitesidir. Sabah 07:00’de başlayan yolcu taşıma işlemleri 18:20’ye kadar sürmektedir.2. No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

3 No’lu Hat: Kemer-Ayko ile Adnan Menderes Mahallesi arasında yolcu taşıyan bu otobüslerin son durağı Mimar Sinan Mahallesidir. Sabah 06:47’de başlayan yolcu taşıma işlemleri 23:30’a kadar sürmektedir. 3. No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

4 No’lu Hat: Mimar Sinan Mahallesinden kalkan bu otobüslerin son durağı Aydın’ın doğusunda yer alan ASTİM Organize Sanayi Bölgesidir. Sabah 06:00’da başlayan yolcu taşıma işlemleri gece 23:45’e kadar sürmektedir. 4 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

5 No’lu Hat: Mimar Sinan Mahallesinden kalkan bu otobüslerin son durağı Aydın’ın güneyinde yer alan TOKİ’dir. Sabah 06:52’da başlayan yolcu taşıma işlemleri gece 23:50’ye kadar sürmektedir. 5 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

7 No’lu Hat: Mimar Sinan Mahallesinden kalkan bu otobüslerin son durağı Kuyulu köyüdür. Sabah 06:20’de başlayan yolcu taşıma işlemleri gece 23:20’ye kadar sürmektedir. 7 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

8 No’lu Hat: Mimar Sinan Mahallesinden kalkan bu otobüslerin son durağı Tellidede’dir. Sabah 06:45’te başlayan yolcu taşıma işlemleri gece 23:20’ye kadar sürmektedir. 8 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

9 No’lu Hat: Tellidede’den kalkan bu otobüslerin son durağı Topyatağı’dır. Sabah 07:13’te başlayan yolcu taşıma işlemleri 17:25’e kadar sürmektedir. 9 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

10 No’lu Hat: Mimar Sinan Mahallesinden kalkan bu otobüslerin son durağı Adnan Menderes Üniversitedir. Sabah 07:10’da başlayan yolcu taşıma işlemleri gece 23:15’e kadar sürmektedir. 10 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

11 No’lu Hat: Veterinerlik Fakültesinden (Kuyulu Köyü) kalkan bu otobüslerin son durağı Adnan Menderes Üniversitedir. Sabah 06:20’de başlayan yolcu taşıma işlemleri gece 23:35’e kadar sürmektedir. 11 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

12 No’lu Hat: Otogardan kalkan bu otobüslerin son durağı ASTİM Organize Sanayi Bölgesidir. Sabah 06:10’da başlayan yolcu taşıma işlemleri 23:30’da kadar sürmektedir.12 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

13 No’lu Hat: Otogardan kalkan bu otobüslerin son durağı Aydın Adnan Menderes Üniversitesidir. Üniversite öğrencilerinin eğitim dönemlerinde aktifleşen bu hatta sabah 07:20’de başlayan yolcu taşıma işlemleri 12:40’a kadar sürmektedir. 13 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

15 No’lu Hat: Mimar Sinan Mahallesinden kalkan bu otobüslerin son durağı Adnan Menderes Üniversitedir. Sabah 07:00’de başlayan yolcu taşıma işlemleri gece 23:30’a kadar sürmektedir. 15 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

16 No’lu Hat: Tellidede’den kalkan bu otobüslerin son durağı Adnan Menderes Üniversitesi Merkez kampüdür. Sabah 07:33’te başlayan yolcu taşıma işlemleri 22:58’e kadar sürmektedir. 16 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

17 No’lu Hat: Adnan Menderes Mahallesinden kalkan bu otobüslerin son durağı Adnan Menderes Üniversitesi Merkez kampüdür. Sabah 06:25’de başlayan yolcu taşıma işlemleri 23:00’e kadar sürmektedir.17 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

19 No’lu Hat: Mimar Sinan Mahallesinden kalkan bu otobüslerin son durağı Adnan Menderes Üniversitedir. Hafta sonu hizmet vermeyen bu hatta Sabah 08:00’de başlayan yolcu taşıma işlemleri 17:57’ye kadar sürmektedir. 19 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

 

20 No’lu Hat: Veterinerlik Fakültesinden (Kuyulu Köyü) kalkan bu otobüslerin son durağı otogardır Sabah 07:02’de başlayan yolcu taşıma işlemleri gece 23:05’e kadar sürmektedir. 20 No’lu hattaki duraklara ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıdaki linktedir.

Benzer İçerikler

İlçeler Arası Dolmuş Hatları

İlçeler Arası Otobüs Hatları

Demir Yolu

Sosyal Medyadan Bizimle İletişime Geçin!
error: Content is protected !!