loader image

Ephesus/Efes Butik Hotel

  /  Ephesus/Efes Butik Hotel

Ephesus / Efes Butik Hotel

Meyve ve sebze bahçeleriyle ün salmış Kirazlı Köyü’nde mis kokulu çam ormanının ortasında, Ephesus Otel’den tüm köyü seyretme şansına sahipsiniz.

Özgün olarak tasarlanmış odalarımızın tamamında orman ve köy manzarası bulunmaktadır. Mutfakta köyün bereketinden izler yakalıyorsunuz. Geniş ve ferah odalar, kışın sıcak, yazın serinlik hissi veren el yapımı taban tuğlaları konforun anahtarları.

Ephesus Butik Otel, eşsiz coğrafyasını keşfedin diye; profesyonelliği üst düzeyde tutan, konusunda uzman, tüm detayları dikkatlice irdeleyen ağırlıklı olarak özgün, aile ve kişiye özgün turlar yapmaktadır. Düzenlenen turlar baştan sona, profesyonelliği üst düzeyde tutan, konusunda uzman, tüm detayları dikkatlice irdeleyip tek tek denetleyen özel tur ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Otelden taşıtla 20 dakika içerisinde Efes, Aziz Johannes Bazilikası, Meryem Ana Kilisesi, Zeus Mağarası ve antik dönemin yedi harikasından birisi olan Artemis Tapınağı’nı bulabilirsiniz. Kuşadası, Efes ve Selçuk’a yaklaşık 10 kilometre uzaklıktasınız.

EPHESUS / EFES BUTİK OTEL

İletişim Bilgileri

Adres: Kirazlı Köyü No: 1 09480 KUŞADASI AYDIN

Tel: 0534 2060581

Web Mail : info@ephesusboutiquehotel.com

Benzer İçerikler

Sosyal Medyadan Bizimle İletişime Geçin!
error: Content is protected !!