loader image

Venosa Beach Resort & Spa

  /  Venosa Beach Resort & Spa

Venosa Beach Resort & Spa

Venosa Beach Resort & Spa misafirleri için günün her saati eğlenceli zaman geçirmek mümkün. Tatilinizde unutulmaz anlar yaşayacağınız tesisin mavi bayraklı ve kendine özel kum plajında güneşin kumun ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Venosa Beach Resort & SPA’nın 2 adet açık yüzme havuzu mevcuttur. Tesiste bulunan banana, deniz bisikleti, jetski, kano, sörf ile su sporları yaparak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Gündüzleri spor aktiviteleri, havuz oyunları ve sportif faaliyetlerle güzel geçen saatler, geceleri discoda canlı müzik ve animasyon gösterileriyle devam etmektedir.

Ayrıca tenis kortu, fitness, spa merkezleri, açık-kapalı yüzme havuzları ve kaydıraklı havuz Venosa Beach Resort & SPA misafirlerinin keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktatır.

Venosa Beach Resort & SPA bünyesinde bulunan 5 adet restaurant, eşsiz yöresel ve dünya lezzetlerini misafirlerine özel hizmetle sunmaktadır.

2011 yılında hizmete açılan Venosa Beach Resort & SPA Aydın Didim ilçesinin Yeşilkent bölgesinde bulunmaktadır. Tesis -herşey dahil plus- konseptinde hizmet vermektedir.

VENOSA BEACH RESORT & SPA 5Yıldız Otel

İletişim Bilgileri

Adres : Altınkum Mahallesi İnönü Bulvarı No : 4 / 1 DİDİM AYDIN

Tel : 0 256 835 35 01

Web Mail : info@venosa.com.tr

Benzer İçerikler

Sosyal Medyadan Bizimle İletişime Geçin!
error: Content is protected !!