loader image

Flora Garden Ephesus Hotel

  /  Flora Garden Ephesus Hotel

Flora Garden Ephesus Hotel

Eşsiz doğal güzelliği ile ünlü gün batımının tadını çıkarmak için doğru yerdesiniz. Okaliptüs ağaçları ile dinlenirken yıldızlarla dolu gökyüzü altında mego keyfi yaşayın. Flora Garden Efes, hem çocuklu aileleri hem de romantik bir tatil arayan çiftleri alan özel bir konsept doğrultusunda tasarlanmıştır. Küçük bayanlar ve baylar, lezzetlerini ve ilgi alanlarına göre hazırlanan açık büfede yemek yiyebilir. Kaydıraklar, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, çocuklu aileleri eğlenceli ve güvenli aktiviteler bekliyor. 

Otelimizin yetişkinler için en göze çarpan özelliklerinden biri 60 metre uzunluğundaki özel havuzdur. Diğerlerinden uzak, huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyen çiftler için ideal olan odanıza ve odanızdan yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Geceleri canlı müzik ve yöresel gösterilerle renklendiren Flora Garden Ephesus Hotel, misafirlerinin her saatin tadını çıkardıklarından emin olmak istiyor.

Flora ve Bahçe binalarından oluşan otel, geleneksel tatil anlayışının aksine bireysel olarak hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Tesis, romantik bir tatil geçirmeyi düşünen çocuklu ve çiftli ailelere hizmet vermek için tasarlanmıştır.

FLORA GARDEN EPHESUS HOTEL – 5 Yıldız Otel

İletişim Bilgileri

Adres : 240 482 Davutlar Mah. Adnan Kahveci Cad. No:73 KUŞADASI AYDIN

Tel : 0 256 681 1000

Web Mail : info.ephesus@floragardenhotels.com

Benzer İçerikler

Sosyal Medyadan Bizimle İletişime Geçin!
error: Content is protected !!